Horoz Lojistik Kargo Takip

Horoz Lojistik kargo takip için geliştirdiğimiz uygulamayı kullanarak kargolarınızın durumunu sorgulayabilirsiniz.

Kargo Takip Numarası

1942 yılında Mehmet Emin Horoz tarafından Gaziantep’te kurulan Horoz Lojistik; 80 yıllık taşımacılık tecrübesiyle 5 kıtada, 109 ülkede ve 600 noktada sunduğu entegre lojistik çözümlerle her geçen gün yenilenerek ve gelişerek hizmet veriyor. Horoz Lojistik; yurt içi komple taşıma, depolama ve dağıtım, uluslararası kara yolu ve demir yolu taşımacılığı hizmetlerini sunarken Horoz Bolloré Logistics; deniz yolu-hava yolu forwarding, konteyner dâhilî taşımacılık ve proje kargo taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteriyor.

Lojistik alanında sektörün öncüsü olan Horoz Lojistik, bünyesine yeni kattığı hizmetlerle e-ticaret operasyonları için de çözümler üretmeye devam ediyor. Alibaba’nın Türkiye partnerlerinden biri olan firma, Türk işletmelerinin dünyaya açılmasında âdeta bir köprü görevi görüyor. Böylece sunduğu lojistik hizmetlerinin yanı sıra Türk işletmelerinin gelişmesine de destek oluyor.

Siz de bir asra yakın tecrübesi ve profesyonelliği sayesinde üst seviye hizmet sunan Horoz Lojistik’le partner olarak çalışmak ya da alıcısı olduğunuz kargolar hakkında bilgi sahibi olmak istiyor olabilirsiniz. Öyleyse Horoz Lojistik hakkında kargo takibinden, çalışma gün ve saatlerine, dağıtım zamanlarından fiyat hesaplanmasına, iletişim bilgilerinden şubelerine kadar bütün bilgileri yazımızın detaylarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Horoz Lojistik Kargo Takibi Nasıl Yapılır? Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

Horoz Lojistik, kurumsal firmaların ticari taşımacılığını yapan ancak bireysel kargolar için evden eve taşımacılık hizmeti vermeyen bir lojistik firmasıdır. Beyaz eşya, mutfak eşyaları, otomasyon araç gereçleri, modüler mobilya ve otomotiv gibi birçok farklı sektörde yurt içi ve yurt dışı taşımacılığı yapan Horoz Lojistik’ten adınıza bir kargo verildiyse “Horoz Lojistik kargo takip no ile sorgulama nasıl yapılır?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse sorunuzu hemen yanıtlayalım.

Horoz Lojistik gönderi takibi yapmak için öncelikle Horoz Lojistik’in web sitesinde yer alan “Gönderi Takip” sekmesine tıklamalısınız. Açılan sayfada, eğer SMS kodu ile sorgulama yapmak istiyorsanız Horoz Lojistik tarafından size gönderilen SMS’teki 14 haneli Horoz Lojistik takip numarasını girerek kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Horoz Lojistik kargo takip numarası ile sorgulama yapmak istiyorsanız panele; ürünü satın aldığınız firma tarafından size bildirilen sipariş ya da takip numarasını yazdıktan sonra, isim ve soy ismi bilgilerinizi girerek gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz Horoz Lojistik ürün takibinizi “Horoz Lojistik Mobil” uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama üzerinden de çok pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo takibi yaparak gönderinizin hangi aşamada olduğunu ve dağıtıma çıkıp çıkmadığını kolaylıkla görebilirsiniz. Ancak internet üzerinden sorgulama yapmak istemiyor, size verilen kodların hatalı olduğunu düşünüyor veya kargo takip kodunuzu hatırlayamıyorsanız “Horoz Lojistik kargom nerede?” sorunuzun cevabını müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. İster alanında uzman müşteri temsilcilerinden yardım almak için çağrı merkezine bağlanabilir ister WhatsApp üzerinden yazışarak bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Canlı Destek’ten de yararlanabilirsiniz. Böylelikle kargonuzun Horoz Lojistik’e tesliminden adresinize ulaştığı ana kadarki gönderi takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer taşımacılık veya depolama işlemleriniz için Horoz Lojistik ile çalışıyorsanız “Müşteri Portalı” üzerinden firmanıza ait sevkiyatları takip edebilir, raporlar oluşturabilir ve sevk emirleri verebilirsiniz. Müşteri Portalı’nı kullanabilmek için öncelikle müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek hesap oluşturmalısınız. Hesap oluşturma aşamasından sonra kullanıcı adı ve şifrenizle portala giriş yapabilir, ardından işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Portala üç defa hatalı şifre girişi yaparsanız kullanıcı hesabınızın güvenlik amacıyla kilitleneceğini belirtmiş olalım. Dolayısıyla şifrenizi unutursanız böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için kullanıcı adı ve e-mail bilgilerinizi girerek şifrenizi kolayca yenileyebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken zorlanırsanız yine Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri’nden yardım alabilirsiniz.

Horoz Lojistik ile Kargom Ne Zaman Elime Ulaşır? Kargo Süresi Ne Kadar?

“Horoz Lojistik kargo süresi ne kadar?” veya “Horoz Lojistik Kargom ne zaman gelir?”, Horoz Lojistik müşterileri tarafından en sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Horoz Lojistik’in teslimat süresi Türkiye’nin 81 il ve ilçesinde ortalama 15 gün olarak kabul edilir. Ancak gönderinin hacmine, gönderimin nereden nereye yapılacağına ve seçilen hizmete göre bu süre daha uzun ya da kısa olabilir. Siz de kargonuzun gönderim durumu hakkında daha detaylı bilgi almak ve anlık olarak takipte kalmak için daha önce bahsettiğimiz yöntemleri kullanarak kargo takibi yapabilirsiniz.

Horoz Lojistik Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanıyor?

Horoz Lojistik kargo teslim süreleri kadar kargo fiyatları da merak ediliyor. Öncelikle daha önce bahsettiğimiz gibi Horoz Lojistik’in kişisel kargolama işlemleri için taşımacılık hizmetinin bulunmadığını tekrarlayalım. Ancak ticari bir işletme çalışanı olarak ürünlerinizin alıcılara hızlı ve kaliteli bir şekilde teslim edilebilmesi için lojistik bir çözüm arayışındaysanız Horoz Lojistik’ten taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal sevkiyatlarınıza özel fiyat bilgisi edinmek için öncelikle Horoz Lojistik’in Ana Sayfası’nda yer alan “Teklif Al” butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfa üzerinden uluslararası kara yolu taşımacılığı, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı, yurt içi FTL ya da depolama, e-ticaret depolama, e-ihracat, mobilya montaj ve SSH, yurt içi dağıtım veya diğer hizmetler bölümlerinden ihtiyacınız olan hizmeti seçmelisiniz. Seçtiğiniz hizmet sonucu açılan paneldeki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak teklif alma talebinizi Horoz Lojistik’e iletebilirsiniz. Bu talebinizden sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçilir ve tarafınıza detaylı fiyat bilgilendirmesi yapılır.

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri ve Genel Müdürlüğü İletişim Bilgileri Nedir?

Lojistik sektöründe verdiği üstün hizmetin yanı sıra müşterileriyle kurduğu iletişimle de kalitesini ortaya koyan Horoz Lojistik’in iletişim için birçok farklı kanalı bulunuyor. Horoz Lojistik, geniş iletişim ağıyla müşterilerinin her sorununu ve talebini profesyonelce ele alarak hızla çözüm üretiyor. Ayrıca müşterilerinin aktif olduğu bütün kanallarda varlık gösteriyor.

Siz de gerek iade, teslim, dağıtım gibi konularda bilgi almak gerek şikâyet, öneri, görüş ve taleplerinizi bildirmek için 0 850 202 33 50 numaralı Horoz Lojistik Çağrı Merkezi’ni arayabilir, ardından müşteri temsilcisine bağlanarak kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Horoz Lojistik’le telefon aracılığıyla kolayca iletişime geçebilirsiniz. 

Telefonla arayarak iletişime geçmek dışında talepleriniz için Horoz Lojistik Canlı Destek paneline isim, telefon ve mail adresinizi bırakarak müşteri hizmetleri ile canlı sohbet başlatabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp kanalı aracılığıyla Horoz Lojistik’ten online destek almak için firmanın “WhatsApp” hattına bağlanabilirsiniz. Bu yöntemle işlemlerinizi yazışarak kısa sürede halledebilirsiniz.

Bu yöntemlerin yanı sıra Horoz Lojistik’ten kurumsal müşteri desteğini “Müşteri İletişim Formu“nu doldurarak da alabilirsiniz. Böylece her türlü şikâyet, öneri ve talebinizi firmaya ulaştırabilirsiniz. Formu doldururken mesaj bölümünde talebinizi veya şikâyetinizi detaylı olarak açıklamanız, diğer bölümleri de eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanız gerektiğini de belirtmiş olalım. Formu doldurduktan sonra iletişim tercihinizi belirterek firmanın sizinle hangi yolla iletişim kurmasını istediğini seçebilirsiniz.

Horoz Lojistik’le kurduğunuz iletişim sonucunda taleplerinizin tam olarak yerine getirilemediğini düşünüyorsanız veya aldığınız hizmetten yeterince memnun kalmadıysanız 0 212 456 10 00 Horoz Lojistik Genel Müdürlük iletişim numarası aracılığıyla genel merkezle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz Genel Müdürlük ile horozlojistik@hs03.kep.tr veya horozlojistikkargo@hs03.kep.tr mail adresleri aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. Horoz Lojistik’le istediğiniz kanal aracılığıyla iletişime geçerek kargolarınızla ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Müşteri odaklı bir firma olan Horoz Lojistik’in gelişimine geri dönüşlerinizle katkıda bulunmak ya da görüşlerinizi yetkililere iletmek isterseniz firmayı Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve Youtube üzerinden takip edebilir; bu kanallar yardımıyla bütün mesajlarınızı iletebilirsiniz. Horoz Lojistik’e dair gelişmelerden anında haberdar olmak isterseniz mail adresinizle firmanın e-bültenine de kaydolabilirsiniz.

Horoz Lojistik Çalışma Saatleri ve Günleri Nedir? Dağıtım Saatleri Hangi Aralıkta?

Horoz Lojistik’le ilgili “Horoz Lojistik saat kaça kadar dağıtım yapıyor?” ya da “Horoz Lojistik’in çalışma, dağıtım gün ve saatleri ne zaman?” gibi sorular da çok merak ediliyor. Bu sorular sizin de aklınızı kurcalıyorsa gelin, hızlıca cevaplara bakalım:

Horoz Lojistik, hafta içi her gün ve cumartesi günleri 08.00-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Pazar günleri ise çalışmıyor. Horoz Lojistik, teslimatlarını çalışma günleri içinde gerçekleştiriyor. Yani teslimatları hafta içi her gün ve cumartesi günleri yapıyor. Kargo dağıtım saatleri ise 08.00-21.00 arasında.

Ayrıca Horoz Lojistik’in resmî ve dinî bayram gibi resmî tatillerde çalışanlarına tam gün izin verdiğinden bu günlerde kargo dağıtımı yapmadığını da belirtelim. Bayram arifelerinde ise yarım gün çalışıldığı için sadece öğle saatlerine kadar dağıtım yapılıyor.

Horoz Lojistik Hafta Sonu Çalışma Saatleri Nedir? Cumartesi ve Pazar Günleri Çalışıyor mu?

Horoz Lojistik ile çalışan kurumsal firmaların veya kargo bekleyen alıcıların en çok araştırdığı sorular arasında “Horoz Lojistik pazar günü saat kaça kadar dağıtım yapıyor?” ve “Horoz Lojistik cumartesi ve pazar günleri teslimat/dağıtım yapıyor mu?” bulunuyor.

Daha öncesinde de ayrıntılı bir şekilde belirttiğimiz gibi Horoz Lojistik çalışma günleri, pazartesiden cumartesiye kadar. Yani Horoz Lojistik pazar günü çalışmıyor. Horoz Lojistik şubelerinde dağıtım ise bahsettiğimiz saat aralıklarında ve pazar günü hariç her gün gerçekleştiriliyor.

Horoz Lojistik Kargoyu Teslim Etmeden Önce Arıyor mu? Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargonuza bir an önce ulaşmak için sabırsızlanıyor ancak yoğun bir çalışma temposuna sahip olduğunuz için günün büyük bölümünü iş yerinizde geçiriyor olabilirsiniz. Öyleyse aklınıza “Horoz Lojistik teslimat için gelmeden önce arıyor mu?” sorusu takılabilir.

Horoz Lojistik yetkilileri, teslimat için adresinize gelip sizi bulamadıklarında sizi telefonla arayabilir veya evinize not bırakabilirler ancak genellikle teslimat öncesinde size telefon açmazlar. Eğer Horoz Lojistik’in sizinle paylaştığı takip kodunu belirli aralıklarla sorgulayarak kargonuzu takip ederseniz “Teslimata çıkarıldı.” ibaresini gördüğünüz gün -müsait olursanız- evinizde bulunarak kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Böyle bir imkânınız yoksa ve kargo siz evde yokken gelip şubeye geri dönmüşse müşteri hizmetleriyle istediğiniz kanal aracılığıyla iletişime geçerek kargonuzun size uygun saat aralığında teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Horoz Lojistik, en kısa sürede gönderinizi evinize ulaştırmak için elinden geleni yaparak teslimatı gerçekleştirir.

Horoz Lojistik Şubelerini Nasıl Bulabilirim? Horoz Lojistik Şubeleri Nerede?

“Horoz Lojistik şubeleri nerede?” diye merak ediyorsanız hızlıca sorunuza cevap verelim. Horoz Lojistik Genel Merkezi İstanbul’da yer alıyor. Genel merkez dışında Horoz Lojistik’in İstanbul, Afyon, Adana, Diyarbakır, Düzce, Malatya, Aksaray, Manisa, Elazığ, Mersin, Ankara, Erzurum, Amasya’da da şubeleri bulunuyor.

Ayrıca Horoz Lojistik’in Antalya, Eskişehir, Muğla, Gaziantep, Samsun, Balıkesir, Hatay, Şanlıurfa, İzmir, Trabzon, Bursa, Kayseri, Denizli, Kocaeli, Çanakkale’de dağıtım merkezleri ve yurt içi aktarma merkezleri bulunuyor. Böylelikle Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sunuyor.

Siz de Horoz Lojistik ile partner olarak firmanın geniş hizmet skalasından ihtiyacınız olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Kurumsal kargolarınızı Horoz Lojistik’e teslim ederek gönderilerinizin müşterilerinize hızla ve güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo Takibi