HepsiJet – HepsiBurada Kargo Takip

HepsiJet kargo takip için aşağıdaki formu kullanabilir ve HepsiBurada kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargo Takip Numarası

e-Ticaret sektöründe hizmet veren HepsiJet, bir Doğan Online kuruluşudur. e-Ticaret taşımacılığına 2016 yılında giriş yapan kuruluş, yenilikçi ve modern hizmet anlayışı ile güven topluyor. Ülkenin e-ticaret taşımacılığı sektörüne getirdiği yeniliklerle gündeme gelen firma, teslimat sistemini de kendi benimsediği ilkeler çerçevesinde şekillendiriyor. Ülkenin tamamına yayılan hizmet ağı sayesinde 81 ile kargo taşıyan HepsiJet, 2000’e yakın taşımacısı ve 50’den fazla filo aracı ile müşterilerine kaliteli çözümler sunuyor. Türkiye genelindeki şubelerinde çalışan 250’yi aşkın ofis personeli ile müşteri memnuniyetini takip ediyor ve her gün daha da büyümeye devam ediyor. 

Sektöre adım attığı ilk günden bu yana sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren HepsiJet, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış çalışanları ile karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara kaliteli çözümler üretiyor. Sürekli olarak büyümeyi hedefleyen marka, tüm adımlarını bu doğrultuda atıyor. Dağıtım ve taşımacılık sektöründe uzman personelleri ile HepsiJet’in önceliği her zaman müşteri memnuniyeti oluyor. 

e-Ticaret sektöründeki sağlam adımları ile adından söz ettiren ve son yılların en fazla tercih edilen taşımacılık firmalarından biri olmayı başarır. HepsiJet, sunduğu kaliteli ve doğru hizmetler ile çok sayıda marka ile iş birliği gerçekleştiriyor. Günümüz çağına ayak uydurarak teknolojiden de en doğru şekilde yararlanan firma, yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile sektörün öncüleri arasında kendine yer buluyor. e-Ticaret pazarında doğa dostu elektrikli araçlar kullanan HepsiJet, çevre bilincini arttırmayı hedefliyor.

Gönderilerinizi alırken HepsiJet’ten yararlanmak istiyor ancak birtakım bilgiler edinmeye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Firmanın çalışma gün ve saatleri, teslimat tipleri ve iletişim bilgileri hakkında merak ettiğiniz her sorunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. 

HepsiJet Kargo Takibi Nasıl Yapılır? Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

Taşımacılık sektörünün en çok merak edilen konusu, kargoların takip süreci oluyor. Gönderici ve alıcı tarafların takip etmek istedikleri paketlerine kolay şekilde ulaşabilmeleri büyük önem taşıyor. HepsiJet kargo takip süreci son derece kolay aşamalar ile müşterilerine istediği çözümleri sunuyor.

Göndericisi ya da alıcısı olduğunuz paketin nerede olduğunu öğrenmek istediğinizde buraya tıklayarak takip sürecinizi başlatabilirsiniz. Web sitesinde yer alan gönderi sorgulama bölümüne HepsiJet kargo takip numarası yazılarak arama yapılabilir. Hızlı şekilde önünüze tüm detayları getiren site, “HepsiJet kargom nerede?” sorularına en doğru yanıtı veriyor. Müşterilerine her zaman yenilikçi çözümler sunan marka, canlı takip özelliği ile de öne çıkıyor. HepsiJet canlı takip avantajı sayesinde paketlerinizin her adımını canlı olarak takip edebilirsiniz. 

Gönderimini yaptığınız paketleri şubeye ya da kuryeye teslim ettikten sonra tarafınıza bir bilgilendirme mesajı gönderiliyor ve bunun içerisinde takip numaranız da yer alıyor. Ancak bazı zamanlarda, yaşanan aksilikler sebebi ile taraflara HepsiJet gönderi takip numarası ulaşamayabiliyor. Bu gibi durumlarda da HepsiJet kargo no öğrenebilmek için firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor. HepsiJet kargo takip telefon numarası aracılığıyla müşteri hizmetlerine bağlanarak paketinizi takip etmenize yardımcı olacak bilgileri alabilirsiniz.

HepsiJet Müşteri Hizmetleri ve Genel Müdürlük İletişim Bilgileri Nedir?

Her gün daha da büyüyen hizmet ağı ve yenilikçi anlayışı ile çalışmalarını sürdüren HepsiJet, iletişim konusunda da müşterine hızlı ve kaliteli çözümler sunuyor. Gönderilerinizin durumunu öğrenmenin yanında adres ve telefon numarası gibi bilgi değişikliği ile iade süreci için de temasa geçebileceğiniz HepsiJet Müşteri Hizmetleri, size en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışıyor.

HepsiJet kargo takip iletişim merkezi sayesinde aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. İletişim ve müşteri ilişkileri konusunda uzman çalışanları ile hizmet veren HepsiJet, hızlı ve aktif çözümleri ile iş ortaklarından tam not alıyor. Sizin de herhangi bir konu hakkında bilgi almak için HepsiJet Çağrı Merkezi numarası olan 0850 558 0 333’ü tuşlamanız yeterli olur. 

HepsiJet iletişim konusunda sunduğu hızlı çözümleri ile öne çıkarken bu konuda da yenilikçi fikirlerini hayata geçiriyor. 0(549) 558 03 03 numaralı WhatsApp hattıyla müşterilerinin yanında olan firma, buradan da gönderi sorgulama ve bilgi alma gibi işlemlerinizi daha kolay şekilde yapabilmenizi sağlıyor. İletişim alanında sınır tanımayan markaya ayrıca info@hepsijet.com e-mail adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Firmanın web sitesinde yer alan Bize Ulaşın sekmesini tıklayarak firmaya ulaşabilir, sayfadaki formu doldurarak çözüm sürecinizi başlatabilirsiniz. HepsiJet Çağrı Merkezi’ne ulaşamadığınız ya da yeterli bilgileri alamadığınız zamanlarda da HepsiJet Genel Müdürlük çalışanları size yardımcı oluyor. Tüm iletişim araçlarını 7/24 kullanarak ihtiyaç duyduğunuz cevapları alabilirsiniz.

Her zaman müşterilerin yanında olarak onların taleplerine, önerilerine ve ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru cevapları vermek için çalışan HepsiJet ile dilediğiniz anda iletişime geçebilir, öneri ve şikayetlerinizi belirterek onlara gelişim yolunda destek verebilirsiniz. HepsiJet, sunduğu iletişim kanallarından gelen müşteri istek ve şikâyetlerini sistematik olarak takip ederek mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırma, müşterilere zamanında, doğru ve net bilgiler verme konusunda hassasiyet gösterir.

HepsiJet Çalışma Saatleri ve Günleri Nedir? Dağıtım Saatleri Hangi Aralıkta?

HepsiJet çalışma günleri de müşteriler tarafından en çok merak edilen konulardan biri. Firmaya en sık sorulan sorular arasında HepsiJet çalışma saatleri yer alıyor. HepsiJet hafta içi pazartesiden cumaya kadar her gün çalışıyor. Hafta sonlarında ise cumartesi günleri tam gün, pazar günleri ise sınırlı saatler arasında teslimat gerçekleştiriyor. “HepsiJet kaça kadar dağıtım yapıyor?” diye soracak olursanız; HepsiJet gönderi dağıtımları hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-23:00 saatleri arasında yapıyor.

Genellikle pazar günleri tatil olduğu için gönderilerine ulaşamayan ve bunun sıkıntısını yaşayan müşterileri de düşünen HepsiJet, pazar günleri de adreslere dağıtım gerçekleştiriyor. Oldukça geniş bir aralıkta belirlenen HepsiJet dağıtım saatleri günün uzun saatlerini kapsadığı için paketinize mümkün olan en kısa sürede ulaşma olanağı kazanıyorsunuz. 

HepsiJet “Bugün Randevulu”, “Ertesi Gün Randevulu” ve “Standart Plus” teslimat tipleriyle hizmet verir. Randevulu sistem ile hizmet veren firmanın müsaitlik durumunuza göre seçmeniz için size sunduğu alternatifler şu şekilde: Randevulu sabah 09:00-13:00, randevulu öğlen 13:00-18:00, randevulu akşam 18:00-23:00. Bu şekilde oluşturulan randevu saatleri aynı şekilde o gün için ve ertesi gün için de geçerli oluyor.

Burada dikkat edilmesi gereken tek nokta ise bugün teslimat seçeneğinin yalnızca İstanbul ve Kocaeli sınırları içerisinde yer alan belirli ilçeler için geçerli olduğu. Ertesi gün teslimatı ise İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli çıkışlı ve yine aynı şehirlerden birine varışlı olan paketlerde yapılıyor. Belirttiğimiz zaman aralıklarında teslimatlarını gerçekleştiren şubeler, resmî tatillerde hizmet veremiyor. 

Belirlenen teslimat zamanında gönderiniz adresinize gelmiş fakat size ulaşılamamışsa teslimat için bir sonraki iş günü gününü bekleyebilirsiniz. Gönderinin teslim edilemediği durumlarda kargonuz ertesi gün tekrar dağıtıma çıkar. HepsiJet, hafta içi ve cumartesi günleri gönderilerinizi size ulaştırmak için çalışmaya devam eder.

HepsiJet Hafta Sonu Çalışma Saatleri Nedir? Cumartesi ve Pazar Günleri Çalışıyor mu?

Kargo şirketlerinin en çok karşılaştığı “Hafta sonu çalışıyor musunuz?”  sorusuna HepsiJet alışılagelmişin dışında bir yanıt veriyor. Her gün daha çok yenilik yaparak gelişmeyi hedefleyen marka, müşterilerine bir ayrıcalık yaparak hafta sonları da çalışıyor.

HepsiJet cumartesi çalışıyor mu, diye merak edenler için yanıt: Evet, çalışıyor. Firma, hafta içi ve cumartesi günleri her gün 09:00-23:00 saatleri arasında sizlere paketlerinizi en düzgün ve doğru şekilde teslim edebilmek için faaliyet gösteriyor. HepsiJet çalışma günleri haftanın tamamını kapsadığı için de müşterilerin bekleme sürelerini en aza indiriyor. 

“HepsiJet pazar günü çalışıyor mu?” ve “HepsiJet pazar günü teslimat yapıyor mu?”” soruları pek çok kişi için merak konusu olabiliyor. Her iki sorunun yanıtı da evet, çalışıyor. HepsiJet pazar günleri 13.00 ile 23.00 saatleri arasında çalışıyor. Pazar günleri Bugün Randevulu ve Ertesi Gün Randevulu teslimatlar yapılır. HepsiJet kargo pazar günü çalışıyor mu sorularını artık aklınızdan silerek haftanın yedi günü de evinizde ya da iş yerinizde size gönderilen paketi heyecanla bekleyebilirsiniz.

HepsiJet Şubelerini Nasıl Bulabilirim? HepsiJet Dağıtım Merkezi Nerede?

Türkiye genelinde 81 ilde hizmet veren HepsiJet’in her şehirde dağıtım merkezleri ve çalışma ortakları yer alıyor. Siz de HepsiJet şubeleri nerede, diye araştırma yaptığınızda Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verdiğini görebilirsiniz.

Her şehirde seçili alışveriş merkezlerinde, Workinton, Vestel şubeleri, Petrol Ofisi noktaları ve HepsiJet anlaşmalı adreslerinden gönderilerinizi kuryelere ihtiyaç duymadan kendiniz de teslim alabilirsiniz. Siparişlerinizi 7/24 istediğiniz her an güvenle teslim alabileceğiniz HepsiJet teslimat noktaları sayesinde paketlerinize daha hızlı şekilde de ulaşabilirsiniz. 

“HepsiJet nerelerde var?” diye merak ediyor ve konumunuza en yakın HepsiJet dağıtım merkezinin nerede olduğunu bilmek istiyorsanız 0850 558 0 333 numaralı müşteri hizmetleri hattına ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattından ihtiyacınız olan adres bilgilerini öğrenebilirsiniz. Paketlerinizi teslimat noktalarına ya da şubelere götürmek için fırsat bulamadığınız zamanlarda da HepsiJet’i arayarak müşteri için sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

HepsiJet Kargo Ücretlendirmesi Nedir? Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır? Kargo Başı Ücret Ne Kadar?

Gönderilerinizin anlık durumu ve adresinize ne zaman teslim edileceği ile ilgili konuların yanı sıra kargo ücretleri de en fazla merak edilen detaylar arasında yer alır. Belirli hesaplama detayları ile belirlenen ücretler, belirli standartlara göre değişkenlik gösterir. HepsiJet kargo ücretleri paketin desisine, ulaşacağı mesafeye ve ortaklarıyla olan anlaşmalarına göre değişkenlik gösterebilir.

0-1 desiden başlayan fiyatlandırma sistemi kademe kademe artarak 5 desi ve üzerine kadar çıkar. Ağırlıkları ve boyutlarına göre bu paketler farklı ücretler üzerinden fiyatlandırılır. Bunun yanı sıra ücret tarifeleri, piyasanın durumuna ve çeşitli dış etkenlere bağlı olarak zaman zaman değişiklik gösterebiliyor.

HepsiJet Kargom Ne Zaman Elime Ulaşır? Teslimat Süresi Ne Kadar?

Göndericisi ya da alıcısı olduğunuz kargonun adresinize ne zaman teslim edileceğini merak ediyorsanız “Gönderi Sorgulama” bölümünden kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. 81 ilde kurduğu geniş hizmet ağı ile hızlı ve güvenli teslimat garantisi sunan HepsiJet, bu konuda müşterilerini mağdur etmemek için var gücüyle çalışıyor. HepsiJet teslimat süresi, genel olarak gönderinin nereden nereye yapıldığına göre farklılıklar gösterebiliyor. Yakın mesafelere oranla uzak yerlere yapılan teslimatlar daha fazla zaman alıyor. 

Normal şartlarda saat 17:00’ye kadar HepsiJet şubesine ya da kuryeye teslim edilen gönderiler; 0-600 km’lik mesafelerde minimum 1 maksimum 5 iş günü, 600-1200 km mesafe aralığına sahip olanlar minimum 1 maksimum 6 iş günü ve 1200 km üzeri mesafeye gönderilen paketler de 2 ila 6 iş günü içerisinde müşterilerin eline ulaştırılıyor. Elbette bu belirlenen zaman aralıkları normal koşulları kapsıyor ve olağanüstü haller, olumsuz hava ve yol koşulları gibi etkenler ortaya çıktığında değişkenlik gösterebiliyor.

Aynı gün teslim hizmetinin sunulduğu İstanbul ve Kocaeli sınırları içerisindeki teslimatlar bu süreleri kapsamıyor ve gönderiniz aynı gün içerisinde elinize ulaşabiliyor. Bununla birlikte İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli illerine ulaşacak paketler Ertesi Gün Teslimat avantajından faydalanabiliyor. 

Kargo Takibi