BKM Kitap

BKM Kitap, kitaba duyduğu tutkuyu yaklaşık 30 yıldır keyifli bir yolculuk hâlinde sürdürüyor ve milyonlarca kitapseverin en uğrak mekânlarından biri hâline geliyor. Okurları farklı türlerdeki kitaplarla buluşturan marka, 2015 yılından beri müşterilerine online satış hizmeti de sunuyor. Okurları her zaman en sürükleyici kitaplar ile bir araya getirmeyi kendine görev edinen BKM Kitap, kitaplarını web sitesi üzerinden ülkenin dört bir yanındaki müşterilerine hızlı ve güvenli şekilde gönderiyor. 

Markalaştığı günden beri müşterilerinin memnuniyeti ve onların daha çok kitaba ulaşarak keyiflenmesi için çalışan kitabevi kendini sürekli olarak geliştirmeye de devam ediyor. Bunun yanında kitapseverlerin eserlere daha ekonomik şekilde ulaşabilmelerini sağlıyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile onları memnun ediyor ve ülkenin aydınlanmasına katkı sağlayarak sektörün liderleri arasında yer alıyor. Kitap okumanın kültürel ve kişisel gelişim açısından ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak bu konudaki bilincin daha yaygın hâle gelmesine öncülük etmek için var gücüyle çalışıyor. 

Operasyonel alanda müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaya çaba gösteren firma, atacağı adımları her zaman verimliliği esas alarak belirliyor. Sonuç odaklı çalışma tarzını benimseyerek hizmet verdiği her bireye merak ettiği ya da sorun yaşadığı konularda hızlıca yardımcı oluyor. Ekip çalışmasına büyük önem vererek kendini ve ekibini sürekli geliştiren çalışanları ile yarınlara sağlam adımlarla ilerliyor. BKM Kitap, tüm bu konularda gösterdiği hassasiyet ile kitapların daha yaygın şekilde okunmasını sağlıyor. 

Siz de bu gelişim sürecine dâhil olmak istiyorsanız ilgi alanınıza uygun her kitaba online olarak BKM Kitap üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tabii bu alışverişleriniz sırasında BKM Kitap ile ilgili aklınıza takılan bazı sorular olabilir. Online sipariş süreci, kargo takibi, markanın hangi günler teslimat yaptığı ve kargo ücretleri gibi pek çok konu hakkında merak ettiğiniz ne varsa aradığınız tüm cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

BKM Kitap Kargo Takibi Nasıl Yapılır? Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

Birçok BKM Kitap müşterisi, “BKM Kitap kargo takibi nasıl yapılır?” diye merak ediyor. Bu sorunun yanıtını arayan kişilere ilk olarak markanın web sitesi üzerinden kişisel hesap açmalarını öneriyoruz. E-mail adresiniz ve şifreniz ile hesabınızı aktif hâle getirerek istediğiniz her an siparişlerinizle ilgili bilgilere çok kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Sipariş takip süreci için kargo takip numarasına ihtiyacınız var. Bu kod, alışverişiniz onaylandıktan sonra marka tarafından size SMS ya da e-mail yoluyla gönderilir. SMS veya e-mail almadıysanız ya da mesajları yanlışlıkla sildiyseniz kişisel hesabınıza giriş yapıp siparişinizi görüntülediğinizde de kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz. BKM Kitap kargo takip numarası sayesinde kargonuzun verildiği firmanın web sitesinden ya da BKM Kitap sipariş sayfasındaki “Kargom nerede?” bölümünden takibinizi sağlayabilirsiniz.

BKM Kitap kargo takip süreci için ihtiyacınız olan takip numarasına ulaşamıyorsanız ve kargo takip numarasını öğrenme ihtiyacı duyuyorsanız müşteri hizmetlerini arayıp kişisel bilgilerinizi verdikten sonra kargo takip numarasını öğrenebilirsiniz.

BKM Kitap Müşteri Hizmetleri ve Genel Müdürlük İletişim Bilgileri Nedir?

Tüm kitapseverlere kaliteli hizmet sunmak için çalışan BKM Kitap, müşterileri ile her zaman yakın ve sıcak bir bağ kurmaya da özen gösterir. Kurulduğu günden bu yana sektörde elde ettiği güveni de bu doğrultuda kazanan marka, sorularınıza ve destek taleplerinize en kısa sürede çözümler sunar. Siparişlerinizin durumu, kargo takip süreci, iade ve iptal talebi, adres ve kişisel bilgi değişikliği gibi birçok konuda desteğe ihtiyacınız olduğu zaman BKM Kitap iletişim numaralarını ve diğer araçları kullanabilirsiniz.

BKM Kitap ile telefon numarası üzerinden iletişim geçmek için 0850 255 0 256’yı tuşlayabilir, merak ettiğiniz tüm soruları yetkililere sorabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, hafta içi 08.30-18.30 saatleri arasında gerçekleştirebileceğiniz telefon görüşmelerinde tüm sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturur. 

Siparişleriniz ile ilgili merak ettikleriniz ya da farklı konularda aklınıza takılanlar varsa müşteri hizmetlerini aramanın yanı sıra BKM Kitap’ın web sitesi üzerinden iletişim formunu da doldurabilirsiniz. BKM Kitap’ın Canlı Destek hizmeti bulunmasa da bu form sayesinde sorularınızı hızlı şekilde ilgililere ulaştırabilir ve aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

BKM Kitap, yaptığınız alışverişler ile ilgili aklınıza takılan soruları telefon görüşmeleri ve iletişim formu dışında günümüzün en popüler iletişim araçlarından biri olan WhatsApp’la da çözüme kavuşturuyor. 0530 898 26 16 numaralı WhatsApp Destek Hattı’ndan hizmet almak istediğiniz zaman kişisel bilgilerinizi ve sipariş numaranızı yazıp sorunuzu iletebilirsiniz. Böylece sorularınıza en kısa zamanda yanıt alabilirsiniz.

Yüzlerce yayınevinin farklı türlerdeki eserlerini sizlere online ve fiziki mağazaları ile ulaştıran BKM Kitap, kurumsal destek sağlamak için Genel Müdürlük’teki iletişim kadrosu ile hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Dolayısıyla müşteri hizmetleri ile çözemediğiniz sorunlarınızı Genel Müdürlük çalışanlarına ileterek kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Görevliler ile yazılı olarak iletişime geçmek isterseniz info@bkmkitap.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

Tüm bunların yanında firma yetkililerine ulaşmak için günümüzün en popüler mecrası sosyal medyayı da kullanabilirsiniz. Instagram, Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn ve TikTok’taki sosyal medya hesapları üzerinden sorularını ve önerilerinizi markaya iletebilirsiniz. İlgili hesapları bulabilmek içinse BKM Kitap’ın web sitesindeki iletişim sayfasının en alt kısmına inebilir ve burada yer alan sosyal medya ikonlarına tıklayarak hesaplara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

BKM Kitap Kargom Ne Zaman, Kaç Günde Gelir? Kargo Teslimat Süresi Ne Kadar?

“BKM Kitap kargo ne zaman gelir?” neredeyse tüm müşterilerin aklında olan ve cevabını en çok merak ettikleri sorulardan biri. Siz de oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan markanın web sitesinden yaptığınız alışverişin ardından kargonun ne zaman adresinize ulaşacağını merak ediyor olabilirsiniz. “BKM Kitap kargo kaç günde gelir?” diye soracak olursanız bunun cevabının satın aldığınız ürünlerin stok durumuna ve teslimatın yapılacağı adresin uzaklığına göre değiştiğini söyleyebiliriz. 

BKM Kitap kargo süresi, ayrıca siparişin gönderileceği kargo firmasının çalışma saatlerine göre de değişiklik gösterir. Beğendiğiniz ve sepete attığınız ürünleri satın alma işlemini gerçekleştirirken size sunulan kargo firması seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bu noktada kargoların teslimat sürelerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

BKM Kitap Çalışma Günleri ve Saatleri Nedir?

Her alışverişte olduğu gibi BKM Kitap’ın web sitesinden verdiğiniz siparişleriniz sonrasında da farklı birçok konuda yardıma ve desteğe ihtiyacınız olabilir. İhtiyaç duyduğunuz her konuda sizi bilgilendirmek ve sorunlarınızı çözmek için çalışan müşteri temsilcilerine daha önce de belirttiğimiz gibi 08.30-18.30 saatleri arasında 0850 255 0 256 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi ile iletişime geçmek istediğinizde aramanızı pazartesiden cumaya yani hafta içi her gün gerçekleştirebilirsiniz. 

BKM Kitap çalışma saatleri şubeden şubeye farklılık gösterir. Haftanın her günü açık olan FSM, Özlüce ve İstanbul Yolu şubeleri 09.00-22.00 arasında, Heykel şubesi ise 09.00-22.00 arasında çalışıyor. Dolayısıyla hem alışveriş yapmak hem sorunlarınızı yüz yüze görüşmek için mağazaları bu saat aralıklarında ziyaret edebilirsiniz.

BKM Kitap Kargo Ücreti Var mı? Kargo Ücreti Ne Kadar?

BKM Kitap’ın web sitesi üzerinden alışveriş yapacak kişiler, kargo ücretlerinin ne kadar olduğunu da merak ediyor. Siz de markanın kargo ücretleri hakkında bilgi edinmek için web sitesinde yer alan sık sorulan sorular bölümünü ziyaret edebilir, böylece “BKM Kitap kargo ücreti var mı?” sorusuna yanıt alabilirsiniz. Bu sayfada BKM Kitap’ın çalıştığı kargo firmalarının kargo ücretleri açık şekilde belirtilir ve ücretlerde herhangi bir değişiklik yaşanması durumunda sayfa güncellenir.

BKM Kitap; kargo ücreti alırken bunu siparişinize göre değil, seçeceğiniz kargo firmasının talebine göre belirler. Müşterilerine Kapıda Ödeme hizmeti de sunan markanın bu hizmet için belirlediği ücrete de aynı sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. 

BKM Kitap Şubeleri Nerede? Şubeleri Nasıl Bulurum?

BKM Kitap; ürünlerini Adana, İstanbul, İzmir, Denizli, Eskişehir, Diyarbakır, Kars ve Şanlıurfa gibi Türkiye’nin farklı bölgelerindeki birçok şehre güvenli ve hızlı şekilde ulaştıran bir marka. Online mağazası üzerinden çok sayıda yayınevinin en çok beğenilen eserlerini kitapseverler için bir araya getiren BKM Kitap, aynı hizmeti profesyonel çalışanları aracılığı ile Bursa’da yer alan şubelerinde de sunuyor. Müşterilerine hem online hem mağazadan satış desteği sunan firma, sizi memnun edebilmek için kaliteli hizmet anlayışını sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. 

“BKM Kitap nerede?” diye soranlara ise markanın tüm şubelerinin Bursa’da yer aldığını söyleyebiliriz. BKM Kitap, Bursa’da hizmet verdiği tüm mağazaları ile kitapseverleri en büyük tutkuları ile buluşturuyor. Online alışverişin avantajlarından yararlanmanın dışında fiziki olarak kitapları inceleyerek satın almayı sevenlerin uğrak yeri olan BKM Kitap, iki farklı ilçedeki dört mağazası ile sizi bekliyor. 

BKM Kitap’ın İstanbul Yolu, FSM, Heykel ve Özlüce şubelerinin adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için web sitesindeki “Mağazalarımız” sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfayı inceleyerek size en yakın mağazayı bulabilir ve mağazanın açık adresini öğrenebilirsiniz. 

BKM Kitap Hangi Kargoyu Kullanıyor?

BKM Kitap, mağazalarında sunduğu kusursuz hizmeti online olarak web sitesinde de sürdürerek Türkiye genelinde milyonlarca kitapsevere özel avantajlarla birbirinden güzel eserler sunuyor. Beğendiğiniz ve okumak istediğiniz tüm ürünleri kolay şekilde satın alabilmenize yardımcı olan kitabevi, bu süreçte aklınıza takılan tüm soruları sizin için açık şekilde yanıtlıyor. Bu sorular arasında “BKM Kitap hangi kargo firmaları ile çalışıyor?” da var. Farklı türlerdeki eserleri size kaliteli ve güvenli alışveriş avantajı ile sunan BKM Kitap; siparişlerinizi PTT, Kargoist, Sendeo ve MNG Kargo’ya emanet ediyor. 

Şu an için teslimat sürecinde bu markalar ile iş ortaklığı yapan BKM Kitap, bu konudaki herhangi bir değişikliği kaçırmamanız için “Sık Sorulan Sorular” sayfasını güncel tutuyor. Böylece her zaman en doğru bilgiye ulaşmanız mümkün. Alışveriş yaptığınızda siparişinizi hangi kargo firmasının taşıyacağına BKM Kitap karar vermiyor, burada tercih her zaman size düşüyor. Sepetinizdeki ürünleri satın almak için ödemenizi yaparken istediğiniz kargo firmasını seçebiliyorsunuz. 

Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra teslim süresi daha önce de altını çizdiğimiz gibi firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Genel olarak baktığımızda Kargoist’in 1-2 iş günü, MNG Kargo’nun 1-3 iş günü, PTT Kargo’nun 2-7 iş günü içerisinde paketleri teslim ettiğini söyleyebiliriz. Ancak bu zaman aralıklarının ortalama olduğunu unutmamak gerekiyor. Resmî ve dinî bayramlar ya da olumsuz hava koşulları söz konusu olduğunda bu süreler uzayabilir.

Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını size en açık şekilde ifade etmeye çalışan ve gerek çağrı merkezi gerek web sitesindeki iletişim formu ile sizlere destek veren BKM Kitap, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için var gücü ile çalışmaya da devam ediyor. Üstelik verdiğiniz geri bildirimler sayesinde kaliteli hizmet anlayışını daha iyi seviyelere taşıyabiliyor.