AGT Kargo Takip

AGT Kurye, 1993 yılında Türkiye’de teslimat hizmetleri alanındaki hızlı kargoculuk ve kurye boşluğunu doldurmak amacıyla kuruldu. Kurulduğu yıllarda finans ve bankacılık sektöründe hızlı ve aynı gün evrak teslimi mottosu ile büyük firmalarla anlaşmalar imzalayan AGT Kurye, günümüzde sektörün öncüleri arasındadır.

AGT Kurye, 2015 yılında e-ticaret sistemi için geliştirdiği özel projeleriyle bu alanda da aktif olarak çalışmaya başladı. Türkiye’nin her il, ilçe, mahalle ve köyüne kargo taşıyan AGT; 700 acentesi ve 2400 kuryesi ile işlerini büyütmeye devam ediyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı tarafından verilen Ulusal Posta Hizmet Sağlayıcı Lisansı bulunan firmanın aynı zamanda Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen Ulusal Yetki Belgesi de var.

AGT Kurye, yüksek teknoloji kullanarak geliştirdiği altyapısı sayesinde firmalara birçok farklı projesi ile hizmet veriyor. Aynı Gün Teslim, Ertesi Gün Teslim, Nitelikli Teslim, Güvenli Teslim ve Express Teslim seçenekleri ile kargoları en hızlı şekilde adresine teslim eder. Aylık olarak 2.760.000 teslimat sayısına ulaşan firma, %98,5 günlük teslimat başarısına sahiptir. 

Sektördeki öncü firmalardan biri olan AGT Kurye, müşterileri ile ilişkilerini önemsediğinden oluşabilecek tüm sorunları çözebilmek için en etkili yöntemleri kullanır. Siz de kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilmek için AGT Kurye’yi tercih etmek istiyor fakat firma ile ilgili bazı detayları merak ediyor olabilirsiniz. AGT Kurye kargo takip, kargo sorgulama, kargo takip numarası, adres değişikliği, iade, iletişim, ücret tarifeleri, kargo dağıtım saatleri gibi pek çok sorunuzun yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz.    

AGT Kurye Kargo Takip Nasıl Yapılır? Kargom Nerede?

Kargolarınızı AGT Kurye’nin sunduğu farklı hizmetlerden yararlanarak güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Bunun için öncelikle size en yakın AGT şubesine giderek kargonuzu teslim etmelisiniz. Gönderinizi teslim ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Kargonuzu gönderim esnasında takip edebilmek için adres, telefon, alıcı adı ve soyadı gibi bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde bildirmeniz gerekir. 

Kargonuzu şubeye teslim ettikten sonra telefonunuza gelen AGT Kurye kargo takip numarası ile tüm takip işlemlerini yapabilirsiniz. Böylece “AGT Kurye kargom nerede?” diye sormanıza gerek kalmaz. Kargonuzun durumunu anlık olarak öğrenebilmeniz için birkaç farklı seçenek var.

AGT Kurye kargo sorgulaması yapabilmek için resmî web sitesinde bulunan “Gönderi Takibi” kısmına telefonunuza gelen kargo takip numarasını girerek kargonuz hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak AGT kargo takip sorgulama yapabilmek için çağrı merkezini arayabilir, bu görüşme sayesinde de AGT Kurye gönderi takibi yapabilirsiniz.

Kurulduğu ilk günden beri bankacılık sektörü ile güçlü iş ilişkisini etkin bir şekilde devam ettiren AGT Kurye aracılığıyla banka tarafından gönderilen kartlarınızı da hızlı bir biçimde teslim alabilirsiniz. AGT Kurye kart takip işlemi yapabilmek için yukarıda bahsettiğimiz seçenekleri kullanabilirsiniz. Bunun yanında yine web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Canlı Destek Hattı’nı ya da WhatsApp Destek Hattı’nı kullanabilirsiniz.   

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri ve Genel Müdürlüğü İletişim Bilgileri Nedir?

Kargo taşımacılığı sektörüne bireysel hizmetlerin yanında e-ticaret firmaları için ürettiği yenilikçi çözümlerle de yön veren AGT Kurye, iletişim noktasında da sektörün liderleri arasında yer alır. Ulaşılabilir, çözüm odaklı, hızlı ve aktif hizmetleriyle tüm sorularınızı ve merak ettiklerinizi yanıtlamayı kendine amaç edinen AGT Kurye’ye birkaç farklı iletişim yolunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Kargolarınızın gönderim durumu, adres değişikliği, teslim saati, iade işlemleri, motor kurye talebi ve yaşadığınız tüm problemler için AGT Kurye Müşteri Hizmetleri’ne kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için 0850 480 76 77’yi arayabilirsiniz. AGT Kurye Çağrı Merkezi’ni cumartesi günü de dâhil olmak üzere haftanın 6 günü, saat 09.00 ila 18.00 arasında arayabilir ve tüm sorunlarınızı kolaylıkla çözebilirsiniz.

Firmaya ulaşmanın bir diğer yolu ise internet sitesi üzerinde bulunan AGT Kurye Canlı Destek Hattı’dır. Buna ek olarak WhatsApp Canlı Destek Hattı’nı da 7/24 tüm sorularınıza yanıt bulmak için kullanabilirsiniz. WhatsApp üzerinden destek alabilmek için 0850 333 55 56 numarasını rehberinize kaydetmeniz gerekir.

Çalıştığı kişilere ve firmalara önem veren ve onların ihtiyaçlarını her zaman önde tutan AGT Kurye, kurumsal olarak destek alabileceğiniz önemli bir iletişim ağına sahiptir. Müşteri hizmetleri veya diğer destek hatları üzerinden bir sorun yaşamanız durumunda veya probleminize etkin bir çözüm bulunamadığında AGT Kurye ile iletişime geçerek AGT Kurye Genel Müdürlük iletişim numarasını öğrenebilirsiniz. AGT Kargo Genel Merkezi çalışma saatleri hafta içi 09.00-17.30 arasında olduğu için bu saatler arasında aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kargonuzun dağıtıma çıktığı bilgisini aldığınızda evde değilseniz veya hızlı bir şekilde çözmeniz gereken farklı bir sorununuz varsa müşteri hizmetlerinden AGT Kurye telefon numarasını talep edebilir ve bizzat kargonuzu getiren kişi ile iletişime geçebilirsiniz. 

AGT Kurye Çalışma Saatleri ve Günleri Nedir? Dağıtım Saatleri Hangi Aralıkta?

”AGT Kurye hangi saatler açık?” sorusu da AGT müşterilerinin cevabını en çok merak ettiği sorulardan biridir. Bu sorunun yanı sıra ”AGT Kurye saat kaça kadar çalışıyor?” ve ”AGT Kargo kaçta kapanıyor?” gibi sorular da aklınızı kurcalıyorsa tüm bu soruları hemen cevaplayalım.

AGT Kurye çalışma saatleri haftanın altı günü 09.00-18.00 saatleri arasındadır. AGT Kurye pazar günleri, dinî bayramlarda ve resmî tatillerde kapalıdır. Arife günleri hizmetlerine devam eden AGT Kurye’nin dağıtım saatleri de mesai saatlerine göre belirlenir ve kargolar bu zaman dilimi aralığında adreslere teslim edilir. Dolayısıyla kargo gönderimleri, iade işlemleri ya da diğer işlemleriniz için AGT Kurye şubelerini bu saat dilimlerinde ziyaret edebilirsiniz.

AGT Kurye, müşterilerine iade işlemleri için kolaylık sağlar. Ürün iadesi yapabilmek için şubeye gitmek zorunda kalmadan AGT Kurye ile iletişime geçerek randevu oluşturabilir ve iade işlemini belirlediğiniz saatte kapınızdan yapabilirsiniz. Bunun dışında iadelerinizi AGT Kurye çalışma günleri ve saatleri içerisinde şubelere götürebilir ve hızlı bir şekilde iade edebilirsiniz.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri de pazar hariç her gün 09.00-18.00 saatleri arasında çalışır. Bu saatler arasında tüm sorularınız ve talepleriniz için çağrı merkezini arayabilirsiniz. WhatsApp Destek Hattı ise haftanın her günü 7/24 ulaşabileceğiniz Canlı Destek hizmeti sunar. Öneri, şikâyet ve isteklerinizi bu saatler arasında canlı destek ve çağrı merkezi görevlilerine iletebilir, bununla birlikte tüm sosyal medya hesapları üzerinden de AGT Kurye’ye ulaşabilirsiniz.

AGT Kurye Hafta Sonu Çalışma Saatleri Nedir? Cumartesi ve Pazar Günleri Çalışıyor mu?

”AGT Kurye cumartesi ve pazar yani hafta sonu çalışıyor mu?” ya da ”AGT Kurye pazar günü dağıtım yapıyor mu?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Öyleyse bu soruları da kısaca cevaplayalım. AGT Kurye çalışma günleri ve saatleri, daha önce de belirttiğimiz gibi, hafta içi her gün 09.00-18.00 arasındadır. AGT Kurye cumartesi çalışma saatleri ise hafta içi çalışma saatleri ile aynıdır. Pazar günleri ise tüm şubeler kapalı olduğu için kargo gönderim ve dağıtım hizmetleri de aktif değildir. Eğer bu saatler dışında firma ile iletişime geçmek isterseniz 7/24 aktif olan WhatsApp hattından yetkililere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

AGT Kurye dağıtım saatleri de ekstra bir durum olmadığı sürece şubelerin çalışma saatleri ile aynıdır. Yalnız bu noktada AGT Kurye çalışma saatlerinin bireysel müşteriler için geçerli olduğunu belirtmemizde fayda var. Firma, e-ticaret sitelerine özel olarak farklı çalışma saatleri arasında hizmet verir. Böylece e-ticaret sitelerinden yaptığınız alışverişlerde Aynı Gün Teslim seçeneğini veya Ertesi Gün Teslim seçeneğini işaretleyerek satın aldığınızda hafta sonlarında da kargonuzu teslim alma imkânınız bulunur. Hatta kargolarınızı gece saatlerinde bile teslim alabilirsiniz.

AGT Kurye Şubelerini Nasıl Bulabilirim? AGT Kurye Şubeleri Nerede?

”AGT Kurye nerede?” sorusu firmanın müşterileri tarafından çok merak edilen sorulardan bir diğeri. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Türkiye’nin her bölgesine kargo ulaştırma imkânı sunan AGT Kurye; Bursa, Ordu, Isparta, Kütahya, Erzincan, Kastamonu, Karabük, Kars, Nevşehir, Siirt, Yozgat, Hatay, Konya, Kayseri, Eskişehir, Gaziantep, Diyarbakır gibi şehirlerde bulunan şubeleri ile hizmet verir. Bu şehirlerin yanında Manisa, Denizli, Aydın, Kahramanmaraş, Adana, Malatya, Sivas, Mersin, Balıkesir, Trabzon, İzmit ve Elazığ gibi şehirlerde de hizmet veren AGT Kurye’nin en geniş dağıtım ağları ise İstanbul ve İzmir gibi metropol şehirlerdedir.

AGT Kurye’nin İstanbul’da toplamda 39 ilçede şubesi bulunur. Bu şubelerin 25 tanesi Avrupa Yakası’nda, 14 tanesi ise Anadolu Yakası’nda yer alır. AGT Kurye İzmir’de ise 19 şubesi ile müşterilerine hizmet ulaştırır. Tüm bu şubeler yukarıda bahsedilen mesai saatleri içerisinde müşterilere hizmet verir. Çağrı merkezini arayarak bu şubelerin kendilerine ait telefon numaralarını isteyebilir ve direkt o şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğunuz il ve ilçedeki AGT Kurye şubesinin konumunu merak ediyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Bunun dışında arama motorlarından şube sorgusu yaptığınızda ve konum bilginizi paylaştığınızda size en yakın şubeyi kolayca bulabilirsiniz. 

AGT Kurye şubelerinde işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir ve kargo gönderimlerinizi hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Şubeye gitmek istemediğinizde ya da bunun için vaktiniz olmadığında Kurye Çağırma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun için AGT Kurye’nin web sitesinde bulunan “Kurye Çağır” butonunu kullanarak adres ve iletişim bilgileriniz girmeniz yeterli olur. Sistem üzerinde bilgilerinizi girdikten sonra kuryeler talebinizi hızlı bir şekilde yerine getirir.

AGT Kurye Kargom Ne Zaman Gelir? Teslim Süresi Nedir?

”AGT Kurye ne zaman gelir?” sorusu, firmanın müşteri tarafından en çok sorulan sorular arasındadır. Bu sorunun cevabı ise sizin kargoyu gönderdiğiniz konuma ve kargonun gideceği yere göre değişiklik gösterir. AGT Kurye Ertesi Gün Teslim hizmeti sunan bir firma olması sebebi ile bir günden daha az sürede kargo teslimi gerçekleştirir.

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya gibi büyükşehirlerde şubeleri ve depoları bulunan firma; Ertesi Gün Teslimat’ın yanında Aynı Gün Teslimat hizmetleri de sunar. Büyükşehirlerin dışında ise ertesi gün +1 gün mottosu ile çalışan AGT Kurye, hızlı teslimat özelliği ile sektörde ismi duyulmuş bir firmadır. E-ticarete özel olarak sunduğu Gün İçinde Teslimat hizmeti ise firmayı diğerlerinden ayıran önemli bir özelliktir. 

AGT Kurye Kargo Ücreti Ne Kadar? Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

AGT Kurye kargo ücreti; kargonun türü, boyutu, ağırlığı, gönderildiği ve teslim alınacağı yere göre değişiklik gösterir. Web sitesi üzerinden fiyat bilgisi vermeyen ve fiyat teklifi alınamayan AGT Kurye firmasının fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişim kanallarından yararlanabilirsiniz.

Haftanın altı günü, daha önce belirttiğimiz saatlerde, arayabileceğiniz müşteri hizmetlerine kargonuzun özelliklerini belirterek tahminî bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bunun yanında size en yakın AGT Kurye şubesine giderek fiyatlar hakkında net bir bilgi alabilirsiniz. Sonrasında kargonuzu teslim edebilir, kargo takip yöntemleri ile gönderinizin durumundan haberdar olabilirsiniz.